Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vyšetrovateľ a prokurátor v Mackovom prípade po polroku vymenili kľúčové dôkazy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

sledujem toto

od zaciatku a z uz vtedy zverejnenych udajov som si bol takmer isty, ze ide o diskreditacnu kampan. Drzim vam palce, dobojujte to. Ani si neviem predstavit co by som robil vo vasej situacii.
 

...je to

...je to skoro rovnaký postup, čiže metodika, vyučovaná a hnusne realizovaná, bez rozdielu, kto vládne, kým vládnu temné sily. Kto toto vyčistí, musí byť ešte silnejší. No hľadajme, nájde sa?!
 
Hodnoť

Tento príbeh

sa mi veľmi podobá na príbeh Hedvigy Malinovej.
 
Hodnoť

 

Pokial viem tak odsudenie je stale pravoplatne a doposial ho nikto nezrusil. Takze toto neustale vyplakavanie v blogoch nema zmysel. Dookola stale to iste. Treba dat dovolanie a nie stale fnukat na internete. Autor blogu ako otec odsudeneho nemoze byt objektivny a ak by objektivny chcel byt, tak by zverejnil cely spis nech si ho precitame a nie vytrhaval z neho casti.
 

Proti mafii nemáte šancu

Vážený pane/pani 1532750!
To, čo nazývate vyplakávaním je posledná a jediná možnosť, ako sa môže občan dovolávať svojich práv v tomto mafiánskom štáte. Fakt si myslíte, že som úplný hlupák a plačko a neviem aký je zákonný postup? Lenže na zákonný postup na Slovensku polícia a justícia zvysoka kašľú. Dovoľte mi zareagovať na Vaše podráždené reakcie:
1) Dňa 12.10.2018 bola na Ústavný súd SR podaná a zaregistrovaná rozsiahla Ústavná sťažnosť . Do dnešného dňa, teda ani za viac ako 20 mesiacov od podania riadne zaevidovanej ústavnej sťažnosti sa k nej Ústavný súd nevedel vôbec vyjadriť. Aj napriek tomu, že sa priam žiadalo vydať predbežné opatrenie vzhľadom k neľudskej, protiústavnej a zdravotne neindikovanej liečbe. Jediné rozumné vysvetlenie je, že Ústavný súd pohŕda životom občana len preto, aby ochránil nečestných kolegov sudcov a prokurátorov. Zrejme na samotnom ústavnom súde bude viac ľudí s charakterom a minulosťou podobnou Mamojkovi či Kičurovi.
2) V hore uvedenom článku sú jednoduché a nevyvrátiteľné fakty. Aj tak nie ste schopný si ich ani prečítať, nie to ešte pochopiť. Tak sa mi nesnažte nahovoriť, že ak Vám zverejním celých 800 strán naraz a bez komentára, tak si to niekto prečíta a bude sa snažiť pochopiť. Naviac, každý spis musím anonymizovať. Na rozdiel od justičnej mafie, ja ako občan musím dodržiavať zákony. Nemám na to kapacity, ani nie som mafián s neobmedzenými zdrojmi, aby som to dokázal naraz. Budem to zverejňovať postupne, ako mi čas umožní. Nebojte sa, na záver na jednom úložisku sprístupním celý anonymizovaný spis v celku. Mimochodom, obdivujem Vaše hrdinstvo, keď sa sám skrývate za anonymný profil.
3) My už sme vyčerpali všetky zákonné možnosti. Štátne orgány prelezené mafiou nekonajú. Prokurátori falšujúci dôkazy sa mi smejú do tváre. Časť prokurátorov udržiavala intenzívne kontakty s mafiánmi a osobami podozrivými z účasti na vražde a veselo si fungujú za naše peniaze ďalej na prokuratúre. Jedinou možnosťou pre mňa je o tom písať, alebo zahájiť hladovku pred Európskym súdom pre ľudské práva. Je mi v podstate už jedno, akú odpoveď mi dá miestna (ne)spravodlivosť. Tá zámerne naťahuje čas a pokračuje v špinavostiach. Lenže bez jej vyjadrenia nemôžem podať sťažnosť na ESĽP.
5) O to tu celú dobu ide. Zlomiť, zničiť odradiť. Vy osobne tomu len pasívne pomáhate. Ak mi človek ako Vy na kópie dokumentov napíše, že nemôžem byť objektívny, tak buď nevie čítať a písať, alebo to nechce vedieť. Vyvráťte mi, čo som napísal, alebo povedzte, čo je z toho neobjektívne. Vyjdite z anonymity, pošlite mi Vašu adresu. Pokiaľ sľúbite, že o prípade budete písať Vy osobne, ja Vám rád pošlem celú kópiu spisu bez anonymizácie. Ja nemám peniaze na to, aby som si zaplatil nejakého redaktora, ktorý sa tomu bude venovať. Sami od seba budú písať len to, čo sa im momentálne hodí. Bohužiaľ, nehľadajte na Slovensku nositeľov Pulitzerovej ceny.
 

 

Pán generál, držím všetky "palce"! Marián
 


Najčítanejšie


 1. Pavel Sibyla: Hrozná pravda o zadržaní Haščáka a väzbe Jankovskej 118
 2. Rudolf Pado: Kde sa túla zdravotnícky odpad z celoplošného testovania na Covid-19? 51
 3. Matúš Suby: Keď na Vás developer Lorinčík Háje podá trestné oznámenie resp. o 3 "faktoch" 41
 4. Denis Kinski: Andrej Hryc: Zaujímavá osobnosť, všestranný herec ... 28
 5. Martin Ondráš: Mičovskému kolabuje rezort, minister mlčí..... 27
 6. Július Kovács: Jaroslav Haščák prvý žralok v sietiach justície asi jeden z objednavateľov vraždy Kuciaka 22
 7. Věra Tepličková: Keď ku svojej hodnote potrebuješ krúžky 20
 8. Maroš Chmúrny: Škandál u sv. Michala, kus dobrej roboty a nová funkcia 18
 9. andrej smolka: Nalievanie čistého vína s covidom. Čo povedal Dr.Mina. 17
 10. Miroslav Galovič: Rátanie kamalások. Tentoraz do dvoch (s exkurziou do školopovinnej minulosti). 17

Rebríčky článkov


 1. Július Kovács: Jaroslav Haščák prvý žralok v sietiach justície asi jeden z objednavateľov vraždy Kuciaka
 2. Marian Vojtko: Odstrániť riziko - a úplne...
 3. Peter Biščo: Pani Iveta Radičová hľadá politickú kultúru terajšej vlády.
 4. Ján Škerko: O výhre, peniazoch a sexe
 5. Jozef Kovalík: Sám
 6. Jan Vaněra: SLOVENSKO-MAĎARSKÉ POHRANIČIE V OKOLÍ RIEKY IPEĽ - 7.11.2020
 7. Miriam Studeničová: Životná potreba svätenia sviatočného dňa!
 8. Peter Ďuroška: Nadácia SPP podporila projekt zrakovo postihnutých športovcov
 9. Michal Kováč: Ako sa IBM zo straty vrátila späť k ziskom
 10. Ivan Čarnogurský: KEĎ SA VLÁDNUTIE STÁVA OBSAHOVO NEPODSTATNÉ


Už ste čítali?